topeu.com – recenzje i informacje. Przegląd brokera TOPEU

topeu.com – recenzje i informacje. Przegląd brokera TOPEU

Dzisiaj dokonamy przeglądu brokera Topeu, przejrzymy stronę topeu.com, przestudiujemy recenzje prawdziwych traderów. Na podstawie otrzymanych informacji dokonamy ekspertyzy, czy warto kontaktować się z firmą.

Pierwszą rzeczą, od której zaczniemy, jest recenzja strony topeu.com i recenzje na jej temat.

topeu.com - opinie o firmie

Witryna Topeu jest łatwa do załadowania. Możesz go otworzyć na dowolnym urządzeniu internetowym. Katalog internetowy jest bardzo łatwy w użyciu. Główne menu serwisu jest proste. Jest to szczególnie wygodne dla początkujących w działalności finansowej.

Nawiasem mówiąc, ci, którzy po raz pierwszy stykają się z działaniami coachingowymi, mogą liczyć na szkolenie. Minimalny samouczek jest dostępny na stronie internetowej. Ponadto menedżerowie mogą zapewnić dodatkowe materiały szkoleniowe.

Na stronie głównej serwisu znajduje się moduł, w którym zamieszczane są recenzje prawdziwych klientów. Jeśli chodzi o zasób internetowy topeu.com, recenzje handlowców przekonały nas, że ten broker stara się stworzyć najbardziej komfortowe warunki.

Dzięki menu głównemu serwisu można przejść do sekcji z informacjami o firmie Topeu, o działalności handlowej brokera (rodzaje depozytów, oferowane bonusy, szkolenia, aktywa obrotowe, oprogramowanie itp.).

Witryna ma dobrą nawigację, wizualna szata graficzna stron internetowych jest przyjemna dla oka. Nie ma krzykliwych zdjęć, pustych obietnic i bezużytecznych filmów.

Informacje o firmie Topeu

Recenzja Topeu wskazuje, że ten broker stara się dbać o bezpieczeństwo informacyjne i finansowe swoich klientów.

Działalność brokera Topeu jest całkowicie przejrzysta. Firma korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań handlowych.

Broker wykorzystuje innowacyjne oprogramowanie Topeu Webtrader jako terminal handlowy. Platforma ta zawiera najnowocześniejsze instrumenty finansowe dostosowane do współczesnych warunków rynkowych. Możesz zarejestrować się na platformie transakcyjnej, otworzyć depozyt handlowy za pomocą linku z dowolnej sekcji witryny.

Jednocześnie na topeu.com możesz znaleźć i wybrać dokładnie taki rodzaj depozytu, jaki odpowiada konkretnemu klientowi.

Strona "Kontakty" zawiera dane umożliwiające kontakt z Działem Wsparcia. Można się tam kontaktować 24/5.Właściwy specjalista udzieli pełnoprawnej wykwalifikowanej pomocy.

Topeu zadbało również o to, aby każdy użytkownik mógł rozpocząć działalność handlową zarówno od podstaw, jak iz doświadczeniem finansowym. W takim przypadku klient może liczyć na możliwość otwarcia konta przy minimalnej inwestycji.

Konta wymienione na topeu.com:

 1. PROSTA taryfa - 250 euro.
 2. Aby otworzyć konto SMART START - 750 euro.
 3. Rejestrując konto KOMPLETNY PAKIET - 2500 euro.
 4. Otwarcie konta GOLD - 5000 euro.
 5. W przypadku rejestracji PLATINUM - 15 000.
 6. A w przypadku taryfy VIP warunki negocjowane są ściśle indywidualnie.


Dodatkowe rozliczenia międzyokresowe w ramach programów premiowych są przypisywane w następujących przypadkach:

 • 15% przy pierwszym doładowaniu konta;
 • 10% przy równoczesnym handlu z Topeu i innymi platformami;
 • 10% na program partnerski.


Topeu opinie handlowców o firmie

Opinie handlowców o Topeu są pozytywne. Klienci są wdzięczni za szkolenie, za komfortowe warunki pracy, za przystępne warunki, za indywidualne podejście i przyjazne nastawienie.

12 Комментарии

 1. Dla mnie na plus wpłaty kartą bez prowizji. Akcje amerykańskie mają większy spread lecz tak wychodzi taniej niż u dwóch polskich brokerów, u których mam konta porównując łączne koszty wpłat, spredów i wypłat. Nie wypowiadam się na temat cfd i wycinania stopów bo nie korzystam z cfd, moja opinia dotyczy akcji amerykańskich. Z wypłatą też nie ma problemu, przelew w ciągu 1-2 dni.

  ОтветитьУдалить
 2. Sądząc po opiniach o Topeu, ten broker jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Trejderzy nie handlują tutaj na podstawie reklamy, ale na podstawie rekomendacji znajomych. Właściwie też tu zajrzałem z polecenia znajomego. W zasadzie wszystko mi się podoba.

  ОтветитьУдалить
 3. Dobry broker Topeu, tylko pozytywne opinie. Dużo promocji i bonusów, dodawanie kolejnych aktywów, ciekawe platformy. Myślę, że warto wybrać Topeu do handlu.

  ОтветитьУдалить
 4. Zacząłem handlować na TopUE cztery miesiące temu i szczerze mówiąc nawet nie myślałem wtedy, że zmienię swoje życie. Na początku byłem sceptyczny, ale jak tylko mój analityk Pan Jacek wyjaśnił i pokazał mi wszystko, teraz tylko żałuję, że nie zacząłem wcześniej. Wszedłem na rynek finansowy w idealnym momencie raportów kwartalnych. Na akcjach ADIDAS z kapitałem 2800EUR udało mi się zarobić 450EUR przez jeden dzień!!! Do dziś nie rozumiem, dlaczego wiele osób wciąż ma wątpliwości. Polecam TopEU jako najlepszego brokera

  ОтветитьУдалить
 5. Mam 72 lata, przyzwyczaiłem się do pracy fizycznej i nawet nie wyobrażałem sobie, że można zarabiać bez wychodzenia z domu. Postanowiłem zaryzykować i zainwestować swoją emeryturę, szczerze mówiąc było warto, teraz nie mam pomysłu jak zebrać pieniądze na leki. Firma topeu pomogła mi, gdy miałem trudny okres w życiu, teraz uczę się samodzielnie handlować i oni mi w tym pomagają. Szczerze polecam do współpracy

  ОтветитьУдалить
 6. zarabiam na tej platformie od 2 tygodni. jestem całkowicie zadowolony

  ОтветитьУдалить
 7. Kiedyś pracowałem z analitykiem i miałem negatywne doświadczenia, dużo straciłem i przestałem wierzyć, że można zarabiać na rynku finansowym. Znajomy poradził mi, żebym spróbował z robotem na platformie topeu. W pełni spełniły moje oczekiwania. Szybka, wygodna i minimalna inwestycja

  ОтветитьУдалить
 8. System jest po prostu super.Dużo pomocy, duży dochód, szybkie wypłaty, minusy - inwestowalem minimalną kwotą, a mogłem zarobić dużo więcej gdybym zaczął od większej kwoty

  ОтветитьУдалить
 9. Ta firma to złoto. Ostatnio wiele firm oszukuje ludzi, biorąc pieniądze i nie świadcząc usług. Ale jeśli wątpisz w tę firmę, po prostu spróbuj, a za miesiąc radykalnie zmienisz swoje zdanie na temat rynków finansowych, a Twoje życie zmieni się na lepiej

  ОтветитьУдалить
 10. Z ogromnym zadowoleniem powiem, że zaletami tej spólki topeu są 1 aktywnie podejmowane decyzj, 2 nie ma strachu ryzyka tu, 3 przyjazne rozmowy z klientami/ o co najwazniejszym jest to jest stale moje zaufanie o stabilnosci moich srodków - mogę nawet powiem że żona juz zgodzila się ze mną po i raz drugi inwestuje swoimi euro! - Myślę że jak praca analityka a tak samo bota jest wspaniła!

  ОтветитьУдалить
 11. Opiekun klienta na spokojnie i w świetnej atmosferze odpowiada na każde pytanie , bez śladu zniecierpliwienia czy lekceważenia . Wczoraj konsultantka na infolinii była przemiła , sprawdziła co trzeba , uspokoiła , atmosfera spokoju i profesjonalności . Choćbym nie wiem jak szukał nie ma się do czego przyczepić .

  ОтветитьУдалить
 12. zarabiam z topeu i jastem bardzo zadowolona polecam

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Zostaw komentarz